Acasă - » » » anyhoo « « « - Portal Forum Legaturi internet.

joi, 8 octombrie 2009

Reforma asigurarilor imobiliare

  • Vrei sa afli totul despre asigurarile de locuinta obligatorii?
  • Vrei sa beneficiezi de o reducere la asigurarea obligatorie?
  • Vrei sa castigi comisioane prin recomandarea de potentiali clienti?
Inregistreaza-te GRATUIT in echipa noastra accesand pagina: www.reforma-asigurarilor.ro si beneficiezi de toate informatiile necesare + PLATFORMA ONLINE PENTRU CONSTRUIREA UNEI ECHIPE DE COLABORATORI SI CLIENTI. Ai auzit despre asigurarile de locuinta obligatorii? Este o taxa impusa de stat, dar si o oportunitate extraordinara pentru colaboratori! Din ianuarie 2010 toate locuintele trebuie sa aiba o asigurare obligatorie impotriva dezastrelor naturale (prin legea 260/2008). Peste 8 milioane de proprietarii sunt obligati sa plateasca 10 EURO sau 20 EURO/an pentru asigurarea locuintei. Cei care nu doresc sa incheie asigurarea vor fi sanctionati cu o amenda cuprinsa intre 100 si 500 de lei.
Pentru stat este o reforma, iar pentru noi o SANSA ENORMA!
In cateva luni de zile toate locuintele trebuie sa fie asigurate. In cateva luni de zile agentii pot castiga sume enorme de bani! Alatura-te echipei noastre ca sa castigi si tu! Compania TOP Training System ne pune la dispozitie platforma www.reforma-asigurarilor.ro prin care ne ofera informatii, norme legislative si ultimele stiri din domeniul asigurarilor obligatorii de locuinta. Astfel clientii nostrii pot lua o decizie in cunostinta de cauza. Colaboreaza cu noi pentru a beneficia de informatii complete si de o reducere la asigurarea obligatorie. Ai posibilitatea de a castiga sume importante de bani daca ne recomanzi potentiali clienti (prieteni, cunoscuti, vecini, etc.) sau dezvolti online o echipa de colaboratori.
Avantajele colaboratorilor nostrii:
  • vom colabora cu cele mai renumite si profitabile societati de asigurari
  • birou virtual si o platforma online pentru dezvoltarea unei echipe de clienti si agenti colaboratori
  • un sistem de cariera motivant
  • pregatire, traininguri, materiale ajutatoare
  • nu avem concurenta online
  • inregistrare in echipa GRATUITA (nu ai nimic de pierdut)
Inregistreaza-te acum la www.reforma-asigurarilor.ro
Atentie intreprinzatori!
Din ianuarie 2010 toate locuintele trebuie sa aiba o asigurare obligatorie impotriva dezastrelor naturale (prin Legea 260/2008). Peste 8 milioane de proprietarii sunt obligati sa plateasca 10 EURO sau 20 EURO/an pentru asigurarea locuintei. Cei care nu doresc sa incheie asigurarea vor fi sanctionati cu o amenda cuprinsa intre 100 si 500 de lei. In cateva luni de zile toate locuintele trebuie sa fie asigurate.
Inregistreaza-te ACUM in echipa noastra pentru a beneficia de reducere la asigurarea obligatorie.
Ai posibilitatea de a castiga sume importante de bani daca ne recomanzi potentiali clienti (prieteni, cunoscuti, vecini, etc.) sau dezvolti online o echipa de colaboratori.
Pentru stat e o reforma, dar pentru tine e o SANSA ENORMA!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Postări populare

Lista mea de bloguri